2024 YDT Kursunda Erken Kayıt Fırsatı
Şimdi Al

YDS Çıkmış Sorular

YDS hazırlık sürecinde YDS Çıkmış Sorulardan en iyi şekilde faydalanmanız için K4 English tüm tecrübe ve birikimiyle yanınızda.

YDS Çıkmış Sorular ve Çözümleri

YDS hazırlık sürecinde YDS Çıkmış Sorulardan en iyi şekilde faydalanmanız için K4 English tüm tecrübe ve birikimiyle yanınızda

YDS ÇIKMIŞ SORU ÇÖZÜMLERİ

Geçtiğimiz yıllarda ÖSYM sınavlarda bazı değişikler yaptı. Bu süreci daha iyi anlamak için bilinmesi gerekenleri buraya not ettik.

YDS Duyuruları

ÖSYM her sene sonunda yeni yılda yapılacak sınavların tarihlerini sitesinde duyurur.

YDS Çıkmış Sorularının %10

ÖSYM her yaptığı sınavdan sonra YDS’de çıkmış soruların %10luk kısmını paylaşır. Sınava girmeyen adaylar da 8 soruyu görebilir.

YDS Çıkmış Sorularının %100

Aralık 2018 tarihinden itibaren YDS çıkmış soruların tamamına sadece sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle, ÖSYM AİS sayfasından ulaşabilir.

2018 ve öncesi YDS Çıkmış Sorularının %100

2018 yılı ve öncesinde çıkmış YDS sorularının tamamı ÖSYM tarafından paylaşılmaktadır.

Uzman Görüşü

YDS sınav hazırlığında yıllarca tecrübesi olan hocalarımızın deneyim, gözlem ve tavsiyelerini paylaşıyoruz.

K4English bilimsel açıklama

YDS Çıkmış Sorulara Göre Çözüm Teknikleri

Gramer bitti. Kelime listesi hazır. Soru tipleri de tamam. Hadi artık YDS çıkmış soruları

YDS hazırlık veya YÖKDİL hazırlık sürecine başlayan öğrencilerimize TA EN BAŞTA “Çıkmış 80 tane YDS sorusunu çöz” deriz. Evet, bu fikir çok beğenilmez, soruların tamamı çözülemez ama biz yine de ısrar ederiz. Neden?

Ön Test ve Son Test veriler ile tarafsız ve etkili bir şekilde öğrencilerin gelişimini takip etme fırsatı sunar. Böylece bir öğrencinin YDS hazırlık sürecinin sadece sonuna değil YDS hazırlık sürecinin tamamına ışık tutar.

Genellikle YDS ve YÖKDİL hazırlığı yapan öğrenciler sürecin sonuna doğru, çıkmış YDS soruları ile gerçek performanslarını görmek isterler. Ancak sürecin başında yapılan bir ön test çok daha fazla katkı sunar.

Denemeler ciddiyet ile uygulanırsa yaklaşık %10 - %20 sapmayla adaylar gerçek puanlarını görebilir.

YDS İngilizce Çıkmış Sorular

Yds hazırlık sürecinde siz sınav adaylarına, Yds çıkmış soruları çözerek başlamak korkutucu gelebilir. Ama gerçeklerle ne kadar çabuk yüzleşirsek o kadar iyidir. Nasıl hastalık doktordan saklanmazsa, mevcut İngilizce durumumuzu da önce kendimizden sonra da bu işin uzmanlarından saklamamalıyız. Durum tespiti en güzel başlangıç noktasıdır.