Yüzlerce Saat Harcayıp, Onlarca Kaynakla Zaman Kaybetmeden 30 Saatte Gramer için doğru bir başlangıç yapın.

Binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmış nokta atışı teknikler ile Gramer öğrenin ve zamanınızı boşa harcamadan YDS, YÖKDİL ve YDT’de istediğiniz puanı alın.

Not: Ön Hazırlık niteliğinde olan bir kurstur.

Temel Gramer Kursu

 • En Güncel Gramer Bilgileri
 • Doğrudan Sınavda Çıkacak Soruları Hedefleyen Pratik Konu Anlatımı
 • Başka Yerde Bulamayacağınız Özel Soru Teknikleri

15 Yıllık Tecrübe ile Sadece Gramer’e Özel Hazırlanmış Dopdolu İçerikler

Gramer çalışırken bu hataları yapıyor musunuz?

YDS, YÖKDİL ya da YDT’ye hazırlanan öğrencilerin %90’ı Gramer’e hatalı çalışıyor. Doğru çalışmak için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız fakat öncelikle yapılan hatalardan bahsedelim.

YDS, YÖKDİL ya da YDT’ye hazırlıkta yapılan öyle büyük bir hata var ki bu hata zincirleme olarak bir çok noktaya etki edip sınavda başarısız olmanıza sebep oluyor. Evet bu hata, Gramer’e gerektiğinden fazla zaman harcamak. Muhtemelen bir konuya fazla çalışmanın bir hata olduğunu daha önce duymadınız, ama öyle. 

Sınava hazırlık sürecinde Gramer’e harcanan gereğinden fazla zaman ve efor, sizin okuma ve kelime konularına verimli çalışmanızı olumsuz etkiliyor. Aslında yapmanız gereken nokta atışı konulara ve taktiklere çalışıp Gramer’i bir an önce halletmek, fakat böyle yapmıyorsunuz. Bunun yerine eğer 10’larca farklı kaynakla zaman harcıyor, sınavda çıkmayan bir sürü gereksiz konuyla meşgul oluyor ve saatlerce video izleyip başında uyukluyorsanız, evet siz de Gramer’e hatalı çalışıyorsunuz.

Fakat bu sizin suçunuz değil, size yıllarca Gramer’e bu şekilde çalışmanız gerektiği öğretildi. Sınavda çıkmayan gereksiz detaylar, uzun ödevler, kalın kitaplar, saatlerce süren videolar… Akademik İngilizce sınavına hazırlanan sizlere, Genel İngilizce grameri öğrettiler. Ve siz yıllar boyunca hep zaman kaybettiniz. Zaman kaybederken de aslında, istediğiniz puandan ve hedeflerinizden uzaklaştınız. Unutmayın bu sınav Akademik İngilizce Sınavı ve siz de buna yönelik çalışmalısınız.

Neden Bu Eğitimi Hazırladık? Gramer Öğrenirken Artık Neler Değişiyor?

YDS, YÖKDİL ya da YDT’ye hazırlanan öğrencilerin Gramer ile ilgili bütün detayları bilmesine gerek yok. Çıkmayan konulara saatler harcamasına gerek yok. Yapılması gereken şey çok basit. Çıkacak konulara, özel taktiklerle çalışıp hızlıca o konuyu halletmek. Bu emin olun ki en hızlı ve en kolay sonuç alacağınız yöntem. Bu yöntem binlerce soruyu analiz ederek 15 yılın sonunda oluşturduğumuz ve 100’lerce öğrencimizi başarıya ulaştıran kanıtlanmış bir yöntem

İtalyan ekonomist Pareto’nun 80’e 20 kuralını bilirsiniz. İnsanlığın %20’si bütün dünya servetinin %80’ine sahiptir der. Siz de hiç dolabınızdaki 10’larca kıyafete rağmen sadece birkaçını giydiğinizi farkettiniz mi? Ya da müzik listenizdeki şarkıların sadece birkaçını en çok dinlediğinizi? Şimdi bu kuralı Gramer sorularına uygulayın. Öğrendiğiniz o yüzlerce kuralın kaçı sınavda çıkıyor? Ben size söyleyeyim,%20’si bile değil. Sonuç çok enteresan değil mi? Siz gramer çalışırken sadece ihtiyacınız kadarını öğrenmelisiniz, bütün gramer konularını değil. Aylarca çalışmadan, onlarca kitap arasında boğulmadan Gramer’de başarı elde etmenin gerçek sırrı budur. Temel Gramer Eğitimi ile işte bu sırra sahip olacaksınız.

Gramer Çalışmanın En Hızlı ve Etkili Yöntemi. Temel Gramer Kursu ile Birlikte Nelere Sahip Olacaksınz?

 • 13 Ünite 46 Bölüm 98 Video’dan oluşan tam ihtiyacınıza yönelik eğitim içeriği
 • 30+ Saat Video ile saatler harcamadan nokta atışı çözümler
 • 39 Ön Test, 40+ Alıştırma, 350+ Alıştırma Sorusu, ile zengin ve doyurucu içerik
 • 800 Test ve Çözüm videosu; başlangıç seviyesinde bile ÖSYM formatında sorular
 • Bilgisayar, Android ve IOS’tan 7/24 erişim
 • Kullanıcı dostu özel eğitim paneli
 • Hilal Hoca ve Ali İhsan Hoca’nın 15 yıllık deneyimi ile akıcı ve sıkmayan konu anlatımı

Bu Kadar Kısa Sürede Bu Kursla Neler Öğreneceksiniz?

Sorununuzun Gramer’de gerekli gereksiz bir çok konuya boğulmak olduğunu ve bunun hem zaman alıcı hem de verimsiz olduğunu biliyorduk ve bunu çözmek için harekete geçtik. Ne mi yaptık? 15 yıl boyunca bütün YDS, YDT ve YÖKDİL’leri taradık, soru tiplerini analiz ettik. Ve şu anda %90 oranında ne tip sorular çıktığını biliyoruz. Bu sayede gereksiz ve sınavda çıkmayacak konular arasında asla oyalanmayacaksınız. Daha önce karşınıza muhtemelen çıkmamış, yeni tekniklerle ve akılda kalıcı kodlamalarla karşılaşacaksınız. Bu eğlenceli kodlamalar size büyük hız kazandırırken öğrenmeyi de çok kolay bir hale getirecek.

Eğitimdeki en önemli yeniliklerden biri de, ÖSYM formatına göre oluşturulmuş alıştırma soruları ile, daha ilk dakikadan itibaren sınava aşinalık kazanmaya başlayacaksınız. Yani bu eğitim tam olarak sizin sınava odaklanmanızı sağlayacak. Ve unutmayın, nokta atışı ihtiyaca yönelik Gramer Eğitimi ile grameri bir an önce halledecek ve Kelime ile Okuma bölümlerine çalışmak için daha çok zaman ayırabileceksiniz.

Bu Kurs Kimler İçin?

Bu kurs özel olarak Gramer için saatlerce çalışmayı değil nokta atışı konulara çalışmak ve bu konulara özel taktikleri akıcı ve yalın bir anlatımla öğrenmek isteyenler için oluşturuldu.

Yani sınava yönelik Akademik Gramer öğrenmek istiyorsanız, en doğru yerdesiniz. Hangi seviyede olduğunuzun bir önemi yok, bu kurs her seviye için geçerli. Sıfırdan başlıyorsanız bu eğitim sizler için.

Çünkü yıllardır gramer öğrenmede yapılan yanlışlar bu eğitimle sıfırlanıyor, sıfırdan başlıyorsanız da gereksiz yüzlerce bilgi ile kendinizi doldurmuyorsunuz. Zaman hepimiz için kıymetli, hele sınava hazırlanıyorsanız sizler için daha da kıymetli. Bu eğitim uzun ve sıkıcı eğitimlerden bunalıp,  zamanını daha verimli kullanmak isteyenler için özel tasarlandı. 

Hızlı ve kolayca öğrendiğiniz Gramer tekniklerini uygulayarak YDS, YÖKDİL ve YDT’de hedeflediğiniz puana ulaşın! Gramer’e daha az çalışarak daha çok puan alın!

Ve bunu yapmanız için daha önceden Gramer bilgisine sahip olmanız gerekmiyor.

10’larca kaynak ve 100’lerce farklı konuyu öğrenmeden Gramer konusunu hallettiğinizi düşünün. Harika olmaz mıydı? Gramer konusunu hızlıca halletmeniz domino taşı etkisi ile hem YDS, YÖKDİL ve YDT puanınızı daha da yukarıya çekecek hem de Kelime ve Okuma bölümlerine çalışmak için daha fazla zamanınız olmasını sağlayacak.

Bu hedefinize ulaşmanız için de tüm imkanları seferber ettik. 15 yıllık analizin sonucunda ortaya çıkardığımız içerikler, teknikler ve anlatım yöntemi size Gramer konusunda hedeflediğiniz puana ulaşmada ihtiyacınız olan her şeyi hızlıca verecek. Ve bütün eğitim Hilal Hoca’nın akıcı ve eğlenceli anlatımı ile hazırlandı, yani artık Gramer sıkıcı ve korkutucu bir konu değil.

Yıllardır Gramer çalışırken sınavda çıkmayacak konulara zaman harcandığını gördük. Bu gereksiz konular sizin zamanınızı çaldı, kafanızı karıştırdı ve hedefinizden uzaklaştırdı. Bu eğitim ile hem farklı kaynaklara yüzlerce lira harcamaktan kurtulacaksınız, hem de hedefinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Gramer öğrenmek için neye ihtiyacınız olduğunu ve Gramer öğrenirken neleri hatalı yaptığınızı artık biliyorsunuz. Bu eğitimle hatalarınızı giderecek ve ihtiyaçlarınızı başka bir kaynak gerekmeden %100 karşılayacaksınız.

Eğitimi satın almanız ile birlikte hemen eğitim paneliniz kullanımınıza açılacak, bütün video ve dökümanlar panelinizde mevcut olacak.

 Artık hedefinize çok yakınsınız. İndirimli fiyattan şimdi satın alın. 

TEMEL GRAMER KURS FİYATI

300 ₺

100 ₺

/ 6 ay

 • 27+ Saat Video Ders
 • 800 ÖSYM Formatında Test
 • 800 Sorunun Çözüm videosu
 • 200 Ön Test Sorusu
 • 400 Alıştırma Sorusu
 • Toplam 100 Video