100lerce Saat Harcama

YDS & YÖKDİL Grameri için

Doğru Bir Başlangıç Yap!

Yüzlerce Saat Harcayıp, Onlarca Kaynakla Zaman Kaybetmeden 30 Saatte Gramer için doğru bir başlangıç yapın. Binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmış nokta atışı teknikler ile Gramer öğrenin ve zamanınızı boşa harcamadan YDS, YÖKDİL ve YDT’de istediğiniz puanı alın.

Güncel

En son sınavları analiz ettik ve güncel olmayan hiçbir şeye yer vermedik.​

Pratik

Gereksiz ayrıntıları kaldırdık, çalışması ve öğrenmesi çok pratik içerikler hazırladık.

Stratejik

Soruları kolaylıkla çözmenize yardımcı olacak özel taktiklere yer verdik.

İNDİRİMLİ FİYAT İÇİN SON 1 HAFTA

Kurs İçeriği

Konu Anlatımı  210 dakika

(Ücretsiz Derslerde tüm içeriği görebilirsiniz.)

Test 1-4 : 91 dk

Konu Anlatımı: 50 dakika

(Ability, Request, Possibility, Obligation & Necessity, Lack of Obligation, Advice)

Test 1-4 : 90 dk

Konu Anlatımı: 35 dakika

Test 1-4 : 110 dk

Konu Anlatımı: 38 dakika 

Test 1-4 : 86 dk

(If Clause, Type 0, Type 1, Type 2, Type 3)

Konu Anlatımı: 40 dakika 

Test 1-4 : 98 dk

(sadece THAT CLAUSE anlatılmaktadır.)

Konu Anlatımı: 46 dakika 

Test 1-4 : 101 dk

Konu Anlatımı: 94 dakika 

Test 1-4 : 73 dk

Konu Anlatımı: 47 dakika 

Test 1-4 : 87 dk

Konu Anlatımı: 127 dakika 

Test 1-4 : 102 dk

Konu Anlatımı: 48 dakika 

Test 1-4 : 88 dk

YDS ve YÖKDİL’de başarı için nelere ihtiyacınız var? İletişim bilgileriniz bırakın, hocalarımız sizi arasın ve ihtiyacınızı beraber tespit edelim.

ÖĞRENCİLERİMİZ NELER SÖYLÜYOR?

YDS & YÖKDİL’de

70 ve üstü hedeflemeyenler

bu eğitim sizin için değil!

gün
saat
dakika
saniye

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Üstelik hem cepte hem de bilgisayarda deneyebilirsiniz.

Hemen Dene!

YDS, YÖKDİL ya da YDT’ye hazırlanan öğrencilerin Gramer ile ilgili bütün detayları bilmesine gerek yok. Çıkmayan konulara saatler harcamasına gerek yok. Yapılması gereken şey çok basit. Çıkacak konulara, özel taktiklerle çalışıp hızlıca o konuyu halletmek. Bu emin olun ki en hızlı ve en kolay sonuç alacağınız yöntem. Bu yöntem binlerce soruyu analiz ederek 15 yılın sonunda oluşturduğumuz ve 100’lerce öğrencimizi başarıya ulaştıran kanıtlanmış bir yöntem. 

İtalyan ekonomist Pareto’nun 80’e 20 kuralını bilirsiniz. İnsanlığın %20’si bütün dünya servetinin %80’ine sahiptir der. Siz de hiç dolabınızdaki 10’larca kıyafete rağmen sadece birkaçını giydiğinizi farkettiniz mi? Ya da müzik listenizdeki şarkıların sadece birkaçını en çok dinlediğinizi? Şimdi bu kuralı Gramer sorularına uygulayın. Öğrendiğiniz o yüzlerce kuralın kaçı sınavda çıkıyor? Ben size söyleyeyim,%20’si bile değil. Sonuç çok enteresan değil mi? Siz gramer çalışırken sadece ihtiyacınız kadarını öğrenmelisiniz, bütün gramer konularını değil. Aylarca çalışmadan, onlarca kitap arasında boğulmadan Gramer’de başarı elde etmenin gerçek sırrı budur. Temel Gramer Eğitimi ile işte bu sırra sahip olacaksınız.

Sorununuzun Gramer’de gerekli gereksiz bir çok konuya boğulmak olduğunu ve bunun hem zaman alıcı hem de verimsiz olduğunu biliyorduk ve bunu çözmek için harekete geçtik. Ne mi yaptık? 15 yıl boyunca bütün YDS, YDT ve YÖKDİL’leri taradık, soru tiplerini analiz ettik. Ve şu anda %90 oranında ne tip sorular çıktığını biliyoruz. Bu sayede gereksiz ve sınavda çıkmayacak konular arasında asla oyalanmayacaksınız. Daha önce karşınıza muhtemelen çıkmamış, yeni tekniklerle ve akılda kalıcı kodlamalarla karşılaşacaksınız. Bu eğlenceli kodlamalar size büyük hız kazandırırken öğrenmeyi de çok kolay bir hale getirecek.

Eğitimdeki en önemli yeniliklerden biri de, ÖSYM formatına göre oluşturulmuş alıştırma soruları ile, daha ilk dakikadan itibaren sınava aşinalık kazanmaya başlayacaksınız. Yani bu eğitim tam olarak sizin sınava odaklanmanızı sağlayacak. Ve unutmayın, nokta atışı ihtiyaca yönelik Gramer Eğitimi ile grameri bir an önce halledecek ve Kelime ile Okuma bölümlerine çalışmak için daha çok zaman ayırabileceksiniz.

Bu kurs özel olarak Gramer için saatlerce çalışmayı değil nokta atışı konulara çalışmak ve bu konulara özel taktikleri akıcı ve yalın bir anlatımla öğrenmek isteyenler için oluşturuldu.

Yani sınava yönelik Akademik Gramer öğrenmek istiyorsanız, en doğru yerdesiniz. Hangi seviyede olduğunuzun bir önemi yok, bu kurs her seviye için geçerli. Sıfırdan başlıyorsanız bu eğitim sizler için.

Çünkü yıllardır gramer öğrenmede yapılan yanlışlar bu eğitimle sıfırlanıyor, sıfırdan başlıyorsanız da gereksiz yüzlerce bilgi ile kendinizi doldurmuyorsunuz. Zaman hepimiz için kıymetli, hele sınava hazırlanıyorsanız sizler için daha da kıymetli. Bu eğitim uzun ve sıkıcı eğitimlerden bunalıp,  zamanını daha verimli kullanmak isteyenler için özel tasarlandı.

 • 13 Ünite 46 Bölüm 98 Video’dan oluşan tam ihtiyacınıza yönelik eğitim içeriği,
 • 30+ Saat Video ile saatler harcamadan nokta atışı çözümler,
 • 39 Ön Test, 40+ Alıştırma, 350+ Alıştırma Sorusu, ile zengin ve doyurucu içerik,
 • 800 Test ve Çözüm videosu; başlangıç seviyesinde bile ÖSYM formatında sorular,
 • Bilgisayar, Android ve IOS’tan 7/24 erişim,
 • Kullanıcı dostu özel eğitim paneli,
 • Hilal Hoca ve Ali İhsan Hoca’nın 15 yıllık deneyimi ile akıcı ve sıkmayan konu anlatımı

HIZLI VE KOLAYCA ÖĞRENDİĞİNİZ

Gramer tekniklerini uygulayarak YDS, YÖKDİL ve YDT’de hedeflediğiniz puana ulaşın!

GRAMER’E DAHA AZ ÇALIŞARAK DAHA ÇOK PUAN ALIN!

Ve bunu yapmanız için daha önceden Gramer bilgisine sahip olmanız gerekmiyor.

10’larca kaynak ve 100’lerce farklı konuyu öğrenmeden Gramer konusunu hallettiğinizi düşünün. Harika olmaz mıydı? Gramer konusunu hızlıca halletmeniz domino taşı etkisi ile hem YDS, YÖKDİL ve YDT puanınızı daha da yukarıya çekecek hem de Kelime ve Okuma bölümlerine çalışmak için daha fazla zamanınız olmasını sağlayacak.

Bu hedefinize ulaşmanız için de tüm imkanları seferber ettik. 15 yıllık analizin sonucunda ortaya çıkardığımız içerikler, teknikler ve anlatım yöntemi size Gramer konusunda hedeflediğiniz puana ulaşmada ihtiyacınız olan her şeyi hızlıca verecek. Ve bütün eğitim Hilal Hoca’nın akıcı ve eğlenceli anlatımı ile hazırlandı, yani artık Gramer sıkıcı ve korkutucu bir konu değil.

Yıllardır Gramer çalışırken sınavda çıkmayacak konulara zaman harcandığını gördük. Bu gereksiz konular sizin zamanınızı çaldı, kafanızı karıştırdı ve hedefinizden uzaklaştırdı. Bu eğitim ile hem farklı kaynaklara yüzlerce lira harcamaktan kurtulacaksınız, hem de hedefinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Gramer öğrenmek için neye ihtiyacınız olduğunu ve Gramer öğrenirken neleri hatalı yaptığınızı artık biliyorsunuz. Bu eğitimle hatalarınızı giderecek ve ihtiyaçlarınızı başka bir kaynak gerekmeden %100 karşılayacaksınız.

Eğitimi satın almanız ile birlikte hemen eğitim paneliniz kullanımınıza açılacak, bütün video ve dökümanlar panelinizde mevcut olacak.

AYNI ZAMANDA CEPTEYİZ

Artık HEDEFİNİZE çok yakınsınız!

İndirimli fiyat için son

TEMEL GRAMER KURSU

₺200
100
1 Ay
 • 1 Ay Sınırsız Erişim
 • 30+ Saat Video Ders
 • 800 ÖSYM Formatında Test
 • 800 Sorunun Çözüm videosu
 • 200 Ön Test Sorusu
 • 400 Alıştırma Sorusu
 • Toplam 100 Video

Diğer Kurslar

Bu kurslar İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.

ÇIKMIŞ KELİMELER

1000’lerce KELİME ezberleme

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, kelime sorularındaki doğru sayınızı hızlıca arttırın! Hayalinizdeki akademik kariyere ya da dil tazminatına ulaşın.

1000’lerce KELİME ezberleme

12 saat kayıtlı ders
Kursu görüntüle

TEMEL OKUMA

Paragraf Soruları İle BoğuşMA

Uzun Paragraf Soruları İle Boğuşup Aynı Metni Defalarca Okumak Zorunda Kalmadan Nasıl YDS, YÖKDİL ve YDT Okuma sorularında hedeflediğiniz doğru sayısına hızlıca ulaşırsınız?

Paragraf Soruları İle BoğuşMA

16+ kayıtlı ders
kursu görüntüle