YDS & YDT
KİTAPLARI

Öğrencilerimiz için bir kitaptan çok daha fazlasını üretmek için çabalamaya devam ediyoruz.

K4 English 5 YDT Denemesi ve YDS Kelimeleri Kitabı

SEVİYEYE GÖRE

YDS HAZIRLIK
KİTAPLARI

Türkiye'nin En Kapsamlı ve En Güncel YDT,YDS & YÖKDİL Platformu ile Hedeflediğin Üniversiteyi Kazan!

SEVİYEN NE OLURSA OLSUN

NETLERİNİ ARTIR

Türkiye'nin En Kapsamlı ve En Güncel YDT Platformu ile Hedeflediğin Üniversiteyi Kazan!

SEVİYEN NE OLURSA OLSUN

DOĞRU SAYINI ARTIR!

Türkiye'nin En Kapsamlı ve En Güncel YDT Platformu ile Hedeflediğin Üniversiteyi Kazan!

SEVİYEN NE OLURSA OLSUN
Doğru Sayını Artır!

YDS hazırlığına yenice başlamış veya bir süredir çalışmalarına devam ediyor olabilirsin. Sorun değil… Şunu bilmelisin ki, kelime öğrenmek asla korkulu rüyan olmamalı. Eğitmenlik hayatımız boyunca binlerce öğrenci ile çalıştık ve doğru bir çalışma ile YDS’de hedeflenen puanı almanın imkansız olmadığını gördük.

ÖSYM Kelime Havuzunda Nasıl
Usta Bir Yüzücü Olursun?

Kelime ve diğer eksiklerini giderip bir an önce hedeflediğin YDS puanını almak istiyorsun. YDS ile biraz içli dışlı olduysan yüzlerce kurs, kaynak, video, kitap vs. olduğunu biliyorsun. Bu karmaşa içinde seni hedefine en hızlı şekilde ulaştıracak kaynağı bulmanın zor olduğunu konusunda senle hem fikiriz. Akademik kariyer ya da dil tazminatı... hedefin ne olursa olsun yapman gereken bir an önce kelime eksiklerini gidermek, kritik soru teknikleri öğrenmek ve hedef puanına ulaşmak.

K4 English
YDS Kelimeleri

  • 5 Güncel Sınav
  • Eş anlam & zıt anlam & kalıp çalışmaları
  • 125 Hedef Kelime
  • Kelimenin anlatım videosu
  • 310 Analiz

198₺

99₺

%50 İNDİRİM

Kelime Kitabını Al

Aylık 16.5₺ ile
Kredi Kartına 6 taksit
Ücretsiz Kargo

YDS YÖKDİL Canlı Dersler

Seviyen Ne Olursa Olsun Netlerini Artır!!!

Adından da anlaşılacağı üzere bu kitabımız, sevgili dilci tayfaya özel yani YDT'ye (Yabancı Dil Testi) girecek olan adaylar ve öğrenciler için hazırlanmıştır. Toplam 5 özgün YDT denemesi ve tamamı video anlatımlı 400 sorudan oluşmaktadır. Bu kitabın videolarına 6 ay boyunca erişiminiz olacak. Bu denemeler ve video analizleri ile birlikte hem mevcut performansını hem de eksiklerini tespit edeceksin. Her denemenin videolarındaki cümle analizleri, soru çözüm teknikleri, soruya göre kısa konu anlatımları ve kelime çalışmaları ile eksiklerini kapatabilir ve günden güne hedefine yaklaşabilirsin.

K4 English
5 YDT DENEMESİ & Videolu Soru Çözümleri

  • Ösym Formatında YDT Deneme Kitabı
  • 5 Özgün YDT Denemesi
  • 400 Soru
  • Çözüm Videolarına 6 AY Erişim
  • Deneme Sorularının Tek Tek Çözüm Videoları

298₺

149₺

%50 İNDİRİM

Deneme Kitabını Al
YDS YÖKDİL Canlı Dersler

YDS KİTAPLARI

YDS Türkiye’ye özel bir yabancı dil sınavı olup, bazı dillerde çoktan seçmeli, bazı dillerde ise yazılı sınav olarak yapılmaktadır. Akademik kariyer başvuru aşamalarında, KPSS A grubu öğretmenlik dil puanı hesaplanırken, yurtdışı üniversitelerde okuyup denklik alınırken ve memuriyette dil tazminatı alabilmek için gerekli puan kriteri bulunan bir sınavdır. Normal şartlarda ÖSYM tarafından yılda 2 kez basılı sınav olarak düzenlenen YDS (elektronik sınavlar buna dahil değil), 80 sorudan oluşur. 180 dakikalık süresi bulunan sınava doğru yöntem ve kaynaklar ile hazırlanmak başarı için en temel koşuldur.